info@yilserkimya.com
YILSER KİMYAYILSER KİMYAYILSER KİMYA
Fax:+90 (232) 462 74 20
Işıkkent BORNOVA/İZMİR
YILSER KİMYAYILSER KİMYAYILSER KİMYA

Hakkımızda

Hakkımızda

Yılser Kimya Ltd. Şti. 2009 yılında kurulmuş olup, üretim ve pazarlama organizasyonunu kendi bünyesi içerisinde oluşturmuştur. Ürünlerini GREEN APPLE, VOB ve REBASS markaları çatısı altında piyasaya sunmaktadır. Şirketimiz; yönetim, üretim, pazarlama kadroları ile temizlik, hijyen ve teknik bakım ve koruma kimyasalları alanında müşterilerine etkin ve güvenilir çözümler sunan şirket olma hedefini benimsemiştir.

Amacımız; müşterilerimize, kendi müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılayan etkin çözümler sunma konusunda tedarikçiden öte, iş birliği yapan çözüm ortağı felsefesini benimsetmektir.

Bu avantajları sağlayabilecek güç ile birikim ve değerlere, müşteri odaklı çalışma prensibimiz ile etik değerlere bağlı, alanlarında uzman ve nitelikli çalışma ekibimize, müşterilerimizin kendilerine özgü spesifik gereksinimlerini dâhi karşılayabilecek çözümler sunabilme olanağı sağlayan bilgi paylaşım altyapısına sahibiz.

YILSER KİMYA LTD. ŞTİ. olarak; 2019 yılında geliştirdiğimiz yeni yapılanma sonucu, her geçen gün istikrarlı olarak büyüyen nitelikli kadro, ürün ve sistem portföyü ve benzersiz çözüm kapasitemiz ile ”salt deterjan üreticisi” değil, ”temizlik ve hijyende etkin çözüm ortaklığı” sunan işletmelerinden biri konumundayız. Yılların bize kazandırdığı tecrübelerimizi, siz değerli müşterilerimizin işlerini geliştirmek ve sorunlarına kalıcı çözümler sunmak amacı ile paylaşıyoruz.

E-Kataloğumuzu İndirebilirsiniz